Гліцинія в Україні: особливості вирощування

Гліцинія - чудове рослина, яке вражає своїм цвітінням. Вона може стати прикрасою вашого саду. Її можна посадити перед входом в будинок або біля альтанки, а також прикрасити нею стіну. Про те, як цвіте гліцинія в Україні і які головні особливості її вирощування, читайте у цій статті.

Гліцинія - рослина теплолюбна, тому тривало і рясно вона може цвісти в південних краях. Безумовно, може вона рости і в північних регіонах, але там вона вимагає хорошого укриття.

Гліцинія в Україні: особливості

Гліцинія - це деревоподібна кучерява субтропічна рослина з сімейства бобових. Зацвітає вона навесні й цвіте протягом усього літа, радуючи своєю пишністю. Інша назва гліцинії - Вістерія. Цвіте рослина світло-ліловими, рожевими, блакитними або білими китицями довжиною близько 30 см.

Головні особливості вирощування

Гліцинію обожнюють садівники за її красиві звисаючі суцвіття. Опорою для рослини можуть бути високі стіни та огорожі, арки, з яких звисають суцвіття. Гліцинію можна садити біля великих дерев.

Найкраще рослина цвіте на теплих, сонячних, захищених від вітру місцях. Гліцинія в Україні може вирощуватися цілком успішно.

Як правильно вирощувати Вістерії?

Щоб успішно виростити Вістерії, постарайтеся дотримуватися таких умов:

- Яскраве солнце - не менше, ніж половина дня, гліцинія повинна бути на сонці.
- Міцні опори, за якими буде витися рослина.
- Помірний полив з весни до кінця літа - грунт потрібно тримати злегка вологим, без надлишку води.
- Легка живильний грунт.
- Підживлення рідким добривом раз на тиждень в період бутонізації.
- Обрізання не менше 2 разів для більш рясного цвітіння. Перше - по закінченню цвітіння, при цьому вкорочують всі бічні пагони на дві третини. Друге - після листопаду. Обрізають всі бічні гілки, залишивши лише 3-5 бруньок. Для підтримки форми рослини і стимуляції цвітіння квіткові пагони сильно вкорочують в два прийоми - влітку і після опадання листя. Навіть якщо ви вирощуєте гліцинію у вільній формі, її бічні пагони все одно потрібно обрізати. Це значно посилює цвітіння.

Де купити гліцинію в Україні?

Щоб купити гліцинію в Україні, звертайтеся в компанію «Вістерія». Ми пропонуємо якісні високоврожайні саджанці. Доставка можлива по всій Україні. З усіх питань звертайтеся до нас за контактними телефонами.