Хочете купити магнолію в Україні? Прочитайте правила її вирощування!

Чудесна магнолія - рослина, яка обожнюють садівники. Дивлячись на неї, неможливо не захопитися оригінальною формою крони і листя, а також ефектними великими квітками. Не дарма магнолію багато хто називає царицею саду. Де ж купити магнолію в Україні? Як її правильно вирощувати? Про це та про багато іншого ми вам розповімо.

Магнолія цвіте в квітні-травні. Це настільки чудове видовище, що побачивши його один раз, ви ніколи не сплутаєте магнолію з іншою рослиною. Цариця саду відрізняється гарними квітками благородної форми та білого, рожевого, жовтого, пурпурового або фіолетового забарвлення.

Як вибрати місце для посадки магнолії?

Перед тим, як садити магнолію, потрібно вивчити мікроклімат саду і вибрати сонячне, захищене від вітру місце. Врахуйте, що магнолія не любить протяг. Якщо ви садите рослину в південних областях України, то для посадки можна підібрати місце в півтіні. Магнолії Кобус, Лебнера, Зірчаста і деякі інші можуть рости на відкритих ділянках. А для посадки декоративних форм підходять ділянки, захищені від прямих сонячних променів. Найбільш красиво рослина буде виглядати, якщо ви посадите його окремо від інших дерев і кущів, на тлі будинку або зеленої стіни хвойних.

Грунт для посадки повинен бути легким, добре дренованим і помірно зволоженим. До його складу мають входити кислий грунт, компост і подрібнена кора хвойних дерев у співвідношенні 1: 1: 1.

Викопайте яму для посадки в три рази більше обсягу кореневої системи саджанця. Не потрібно дуже ущільнювати землю, щоб не пошкодити коріння. Грунт під деревом необхідно прикрити корою хвойних дерев. Це забезпечить підтримання потрібного рівня вологи.

Догляд за магнолією

У тому випадку, якщо рослина висаджено в правильному місці в хороший грунт, воно росте швидко і цвіте рясно. Під час літньої посухи необхідно забезпечити рясний полив, але намагайтеся не перезволожити грунт. Біля стовбура не рекомендується обробляти грунт лопатою або садовими граблями, щоб не пошкодити коріння. Також не бажано пересаджувати рослину з місця на місце.

У період розвитку листя і плодів забезпечте підгодівлю рослини мінеральними добривами. Це забезпечить кращий розвиток магнолії і знизить негативний вплив погодних умов. Остання підгодівля повинна здійснюватися не пізніше липня, оскільки вже в кінці серпня магнолія починає готуватися до зими.

Рослина не вимагає спеціальної обрізки. А сухі гілки і підмерзлі в суворі зими квіткові бруньки треба обрізати тільки після цвітіння.

Де купити магнолію в Україні?

Купити магнолію в Україні ви можете в нашому еко-розпліднику "Вістерія". Пропонуємо трьохрічні саджанці магнолії Кобус - найбільш морозотривкої з усіх магнолій. Висота саджанців - 70-100 см. У кліматичних умовах України в 40 років деревце досягає 5 м. У молодості крона вузько пірамідальна, потім стає кулястою, низькорозгалуженою. Квіти магнолії Кобус ароматні, молочно-білого кольору всередині і зеленуватого зовні, діаметром 10-12,5см. Цвіте магнолія в квітні-травні.

Щоб купити магнолію в Україні, зробіть замовлення на сайті або зв'яжіться з менеджерами за контактними телефонами.