М’ята широко розповсюджена в світі лікарська, пряноароматична і ефіроолійна рослина. В культурі вирощуються переважно форми видів Mentha, що синтезують ментол - M.piperita L (м’ята перцева) і M.canadensis L (м’ята японська). Останнім часом набувають поширення сорти нементольної м'яти, які синтезують ефірні олії з переважним вмістом у них карвону, ліналоолу з ліналілацетатом, цитралю – речовин з широким спектром застосування в лікувальній практиці, харчовій і парфумерній промисловості. Ці натуральні сполуки можна одержувати в значних кількостях з сировини м'яти ментольних, карвонних, ліналоольних та цитральних сортів.

Виведені останнім часом сорти м'яти Удайчанка, Діана, Оксамитова суттєво відрізняються за своїми біологічними властивостями від так званих "класичних сортів" – Прилуцька-6, Краснодарська-2, Сімферопольська-200 та інших. Нові сорти характеризуються інтенсивним ростом надземної маси в початкові фази росту, невибагливі до агрофону, стійкі до несприятливих факторів навколишнього середовища, можуть забезпечувати стабільно високу продуктивність без радикального догляду з мінімальними затратами енергоресурсів, засобів захисту та удобрення.

Удайчанка – сорт відзначається високою олійністю сировини (4,31 %). Компонентний склад ефірної олії аналогічний олії перцевої м’яти, вміст ментолу 49,2 %. Ефірна олія може використовуватись в фармацевтичній, парфумерно-косметичній та харчовій промисловості. Урожайність сухих листків і суцвіть складає 15.8 ц/га, збір ефірної олії – 65.9 кг/га. Завдяки високій зимостійкості сорт придатний до дво-трирічного вирощування. Сорт практично стійкий до іржі, в незначній мірі уражується борошнистою росою. Технічна стиглість настає через 104 дні від початку вегетації.

Діана – сорт карвонного напрямку, ефірна олія якого містить 65,5% карвону і може використовуватись у виробництві парфумерно-косметичних і харчових виробів. Урожайність зеленої маси – 203 ц/га, сухого листя -27 ц/га. Збір ефірної олії становить 65,8 кг/га. Сорт зимостійкий, імунний до іржі, борошнистої роси і септоріозу. Скоростиглий сорт - вегетаційний період становить 85 днів. Відзначається інтенсивним ростом в початкові фази розвитку (від сходів до галуження), формує густий травостій на другому і третьому році вирощування, не потребує засобів захисту від бур’янів і хвороб. Внесений до Реєстру сортів рослин України в 2008 році.

Оксамитова – ліналоольний сорт м’яти, включений до Реєстру сортів рослин України в 2008 році. Високоврожайний, зимостійкий, стійкий до опадання листя та хвороб. Збір ефірної олії становить 84,9 кг/га, вміст ліналоолу в ефірній олії - 82,4%. В ефірній олії міститься також до 6,0 % ліналілацетату, що надає її запаху лавандової гамми. Ефірна олія ліналоольної м’яти може використовуватись в парфумерно-косметичній та фармацевтичній промисловості, а також для одержання чистого ліналоолу, який традиційно добувається із ефірної олії насіння коріандру, при цьому збір олії з гектара майже в три-чотири рази вищий, ніж з коріандру. Сорт скоростиглий, невибагливий до агрофону, не потребує засобів захисту від бур’янів та хвороб на другому та третьому році вирощування.

Прилуцька 6 – “класичний” сорт перцевого типу, придатний для вирощування на аптечний лист та фіточаїв. Урожайність сухих листків становить 15,5 ц/га, збір ефірної олії – 37,5 кг/га, ефірна олія містить 47% ментолу. Сорт використовується в фармацевтичній, харчовій та парфумерно-косметичній промисловості. Рослини в незначній мірі уражуються іржею, практично стійкі до борошнистої роси. В морозні зими підлягає вимерзанню, тому перехідні плантації потребують укривання соломою. Вегетаційний період становить 91 день.

З питань закупівлі м'яти звертайтеся за телефонами, зазначеними у розділі контактів на сторінці http://pds-flora.ub.ua/ua/.